Nowa galeria Kl. 1c - żegna bohaterów lektury ,,Cukierku, ty łobuzie" W. Cichonia została dodana do albumu fotograficznego
Nadszedł czas pożegnania ze wspaniałymi przygodami przemiłej kociej rodzinki.Dzięki nim poznaliśmy zwyczaje kotów, upodobania, zachowanie i chęć przyjaźni z człowiekiem. Dowiedzieliśmy się, jak są zbudowane, a także co wpływa na ich spokój i dobry nastrój.Każdy przyniósł pluszowego kociaka, do którego przypinaliśmy nazwy części ciała.Wykonaliśmy też karty pracy oraz prace plastyczne, które zdobią nasz hol. Nad całością czuwała wychowawczyni: Renata Wyroślak.

Konkurs przebiegł w miłej, świątecznej atmosferze, a dzieci wykazały się dużym skupieniem, starannością i znajomością zasad ortografii. Gratulujemy wszystkim uczestnikom zaangażowania ! 
