Dzisiaj podczas Szkolnego Konkursu Piosenki Europejskiej dla klas 2 i 3 było kolorowo, radośnie, głośno i momentami prawie jak na Eurowizji.
Były świetne stroje, choreografie, energia na scenie i ogrom zaangażowania. Naprawdę było widać, że każda klasa mocno się postarała!
Publiczność bawiła się znakomicie, a wykonawcy pokazali, że talentu i odwagi naszym uczniom zdecydowanie nie brakuje.
Jury ma teraz twardy orzech do zgryzienia. Swoje muzyczne interpretacje różnych europejskich hitów zaprezentowały następujące klasy:
3c – HISZPANIA – Antony Gonzalez, Gael Garcia Bernal „Un Paco Loco”
3b – FRANCJA – Joe Dassin „Les Champs-Elysees”
3a – NIEMCY – „Hallo aus Berlin – Was ist dein Lieblingsfach”
2a – CZECHY – Hlavni Nadrazi „Czeski film”
2b – POLSKA – Śpiewające Nutki „Polska to nasz dom”
2c – WŁOCHY – Al Bano i Romina Power „Felicita”
2d – SZWECJA – ABBA „Dancing Queen”
2e – AUSTRIA – DJ Ötzi „Anton aus Tirol”
Brawo dla wszystkich klas i wychowawców za pomysłowość, przygotowanie i świetną atmosferę!