Pożegnanie klas ósmych - 2026
W dniu 25 czerwca 2026r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego dla uczniów klas ósmych. Był to wyjątkowy moment pełen wzruszeń, podsumowań i wspomnień związanych z ośmioma latami spędzonymi w naszej szkole.
Podczas uroczystości uczniowie odebrali nagrody za osiągnięcia w nauce, sporcie i działalności na rzecz społeczności szkolnej. Nie zabrakło podziękowań skierowanych do nauczycieli, wychowawców, rodziców oraz wszystkich osób, które wspierały młodzież na kolejnych etapach edukacji.
Absolwenci przygotowali również część artystyczną, w której z humorem i sentymentem wspominali lata spędzone w szkolnych murach. Była to okazja do refleksji nad wspólnie przeżytymi chwilami oraz do pożegnania się z kolegami, koleżankami i nauczycielami.
Wszystkim absolwentom życzymy powodzenia w nowych szkołach, realizacji marzeń, wielu sukcesów oraz odwagi w podejmowaniu kolejnych wyzwań. Jesteśm
,, Ostatnie wspólne śniadanie"- kl.1c w sali AGD
4Rok szkolny dobiega końca.Dzisiaj uczniowie z kl.lc ostatni raz w tym roku jeśli wspólne, przez siebie przygotowane,zdrowe śniadanie. Nie zabrakło ulubionych warzyw.Wychowawczyni: Renata Wyroślak
Wyniki konkursu „Wiosna piękna i radosna” .
Z radością informujemy o rozstrzygnięciu konkursu „Wiosna piękna i radosna”. Celem konkursu było rozwijanie kreatywności uczniów, uwrażliwienie na piękno budzącej się do życia przyrody oraz zachęcenie do twórczej ekspresji.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom konkursu. Dzię
Innowacja- sztuka Europy w wersji cyfrowej- Stroje narodowe i rękodzieło.
🎭🇪🇺 Stroje narodowe i tradycje Europy 🇪🇺🎭
W ramach realizacji innowacji „Sztuka Europy w wersji cyfrowej” uczniowie poznali różnorodność kulturową Europy poprzez temat strojów narodowych i tradycji związanych z poszczególnymi krajami. Podczas zajęć plastycznych tworzyli prace inspirowane charakterystycznymi elementami ubioru oraz symbolami kultury europejskiej.
Innowacja - Sztuka Europy w wersji cyfrowej.- sztuka ludowa i rękodzieło.
🎨🌺 Sztuka ludowa i rękodzieło – poznajemy polskie tradycje 🌺🎨
W ramach realizacji innowacji „Sztuka Europy w wersji cyfrowej” uczniowie uczestniczyli w zajęciach poświęconych polskiej sztuce ludowej i rękodziełu. Podczas lekcji plastyki wykonali barwne wycinanki i wyklejanki inspirowane tradycyjnymi wzorami ludowymi, tworzyli prace nawiązujące do ceramiki oraz ozdabiali tekturowe talerzyki motywami charakterystycznymi dla polskiego folkloru.
Ratujemy i Uczymy Ratować.
19W dniach 19 i 22 czerwca uczniowie klas pierwszych wzięli udział w kursie pierwszej pomocy w ramach programu „Ratujemy i Uczymy Ratować”. Dzieci przypomniały sobie, jak wezwać pomoc i jak zachować się w sytuacji zagrożenia. Dzięki temu nasi pierwszoklasiści są już gotowi na bezpieczne wakacje!
,,Mały artysta, to ja - malowane i szkliwione"- kl.1c
4Radosny dzień w kl.1c.Dzieci malowały przedmioty użytkowe z gliny, które same wcześniej wykonały pod nadzorem mistrza garncarstwa.Użyły do tego różnych materiałów, głównie farb i pisaków.Kolorowe i pomysłowo ozdobione wytwory można szkliwić.Każdy się starał, jak tylko potrafił, bo to prezenty na spotkanie z rodzicami.Wychowawczyni: Renata Wyroślak
Warsztaty z rodzicami w kl.1c
1319 czerwca 2026 odbyły się wspólne warsztaty dzieci z rodzicami.Najpierw dzieci podziękowały rodzicom za trud i wysiłek włożony w ich wychowanie, a następnie wręczyły przygotowane przez siebie upominki. Była to jednocześnie okazja by złożyć życzenia tacie- z okazji Święta Ojca.Następnie wspólnie rozpoczęliśmy prace plastyczne, które polegały na wykonaniu ramki do zdjęcia rodzinnego. Było miło, radośnie i gwarno. Przybyły również babcie i dziadek. Wszyscy wykazali się dużą kreatywnością, przebijając pomysłami. Przepiękne, kolorowe i różnorodne wytwory wspólnie wykonane, będą zdobiły pokoik dziecka i pozostaną pamiątką na przyszłość.Wszystkim Gościom serdecznie dziękujemy.Wychowawczyni: Renata Wyroślak