• Święto LEGO w 2d

• 17.10.2023 12:24
          • Klasa 2D podczas zajęć kreatywnych (w 91. rocznicę powstania Lego) korzystała z zestawów edukacyjnych Lego Education Spike zakupionych w ramach #LaboratorówPrzyszłości. Świetnie się bawiąc rozwijaliśmy umiejętność pracy w zespole, umiejętność krytycznego myślenia, analizowania danych oraz rozwiązywania złożonych problemów.
          • #Kodowanie - Ozoboty

• 22.08.2023 20:11
          • Na zajęciach Koła informatycznego dla klas 4-6 kodowaliśmy z wykorzystaniem Ozobotów. Małe roboty jeżdziły po trasach wyznaczonych przez uczniów po licznych labiryntach i zakamarkach. Dzięki klockom 3d można było wstawiać znaki i inne elementy na drodze robota. Zajęcia prowadziła p. Katarzyna Merk
          • #Kwiatki na Dzień Matki - informatyka czy plastyka?

• 22.08.2023 20:22
          • Korzystając z długopisów 3d zakupionych w ramach #Laboratoriów Przyszłości dziewczynki z klasy 4b wykonały kwiatki dla Mamy z okazji jej święta. Jak to bywa w praktyce łatwiej powiedzieć niż zrobić i posługiwanie się długopisem 3d nie jest takie proste. Może następnym razem będzie lepiej...
          • #Kotyliony

• 26.04.2023 13:57
          • Przygotowania do święta trwają. Dziś na lekcjach informatyki uczniowie robili kotyliony. Użyli do tego długopisów 3D zakupionych w ramach Programu Laboratoriów Przyszłości.
            #laboratoriaprzyszłości

• #Drewniane sowy

• 25.01.2023 13:21
          • W naszym styczniowym projekcie klasy 7a i 7b tworzą z drewna sowy edukacyjne. Pracujemy w małych zespołach przy użyciu zakupionych urządzeń i maszyn w ramach #LaboratoriówPrzyszłości..