Wycieczki
Wycieczka klasy 2b do Parku Owadogigant w Lubnicy.
- 14.06.2025 11:05
- Uczniowie klasy 2b z wychowawczynią Emilią Chmielewską wybrali się na wyjątkową wycieczkę do Parku Owadogigant w Lubnicy. Na miejscu czekały na nich ogromne modele owadów. Dzieci z zainteresowaniem poznały ciekawostki z ich życia, a także brały udział w różnych atrakcjach przygotowanych przez park. Nie zabrakło śmiechu, zabawy i radości ze wspólnie spędzonego czasu. To była niezapomniana przygoda!
- więcej
Wycieczka klasy 5a do Poznania.
- 10.06.2025 13:10

W dniach 4-6 czerwca 2025 r klasa 5a wraz z wychowawczynią Panią Małgorzatą Bogorodź-Pióro i Panią Anetą Chęcińską wybrała sie na wycieczkę do Poznania.
Nasza przygoda rozpoczęła się od podróży pociągiem – emocje od samego rana!
Pierwszego dnia odwiedziliśmy Niewidzialną Ulicę, gdzie mogliśmy doświadczyć świata
z zupełnie innej perspektywy.
Drugiego dnia zwiedziliśmy Palmiarnię, zachwyciliśmy się pięknem Starego Rynku i poznańskiej Fary. Na koniec trafiliśmy do Muzeum Rogala, gdzie poznaliśmy tajemnice wypieku słynnych rogali świętomarcińskich!
. Mieliśmy także okazję obejrzeć panoramę Poznania z wieży widokowej w Muzeum Sztuki Użytkowej, które zwiedziliśmy.
W piątek rano była tylko mała niespodzianka i powrót do Szczecinka.
Było intensywnie, ciekawie i bardzo wesoło!
.
#WycieczkaKlasowa #Poznań #NiewidzialnaUlica #Palmiarnia #StaryRynek #MuzeumRogala- więcej
Wycieczka 7a do Uniwersytetu Ludowego w Złotowie.
- 10.06.2025 11:29
- Dnia 9 czerwca 2025 roku klasa 7a wraz z wychowawczynią uczestniczyła w wycieczce do Uniwersytetu Ludowego w Złotowie. Podczas pobytu młodzież miała okazję wziąć udział w kreatywnych warsztatach artystycznych, które cieszyły się dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem ze strony uczniów. W ramach zajęć uczniowie samodzielnie wykonali obrazy malowane akwarelami, ozdobili ekologiczne torby, a także stworzyli własnoręcznie wisiorki. Była to doskonała okazja do rozwijania zdolności manualnych, wyrażania siebie poprzez sztukę oraz integracji w przyjaznej i twórczej atmosferze. Wycieczka dostarczyła wszystkim wielu pozytywnych wrażeń i na długo pozostanie w pamięci uczestników.
- więcej
Wycieczka kl.3b do Polnicy.
- 06.06.2025 11:37
- 4 czerwca był wyjątkowym dniem, ponieważ kl.3b, wraz z wychowawcą Renatą Wyroślak udała się na wycieczkę do pracowni garncarstwa w Polnicy.
Najpierw każde dziecko wyrabiało ręcznie swoją pracę z wałeczków gliny, pod czujnym okiem pani instruktor Bogusia, a potem różne przedmioty użytkowe na kole garncarskim.
Głodni, z apetytem jedliśmy pyszną pieczoną kiełbaskę i bawiliśmy się na terenie zielonym.
Ostatnią atrakcją był Park Rozrywki - Canpol.
,,Rollercoaster" podbił serca wszystkich uczestników.
Było super!!!
Renata Wyroślak - więcej
5a na wycieczce do Juchowa.
- 29.01.2025 11:55
- Klasa 5a w ramach Mikołajek klasowych wybrała się na wycieczkę do ekologicznej farmy w Juchowie. Uczniowie wzięli udział w warsztatch kulinarnych - „Od ziarna do chleba” – W ramach warsztatów dzieci poznały różne gatunki zbóż i produktów zbożowych; mieliły zboża na mąkę, a następnie piekły chałki, które póżniej zabrały do domu. Po warsztacie do uczniów "przyszedł Mikołaj". Prezenty, a właściwie ich rozpakowywanie dostarczyło wielu pozytywnych emocji. Później cała klasa udała się wraz z przewodniczka do zagród zwierząt. Dzieci mogły obejrzeć , pogłaskać i nakarmić kozy i owce. Do domu uczniowie wracali szczęśliwi i zadowoleni.
- więcej