Wycieczki
Wycieczka kl. 1b i 0a
- 22.08.2023 17:29
- 1 czerwca 2023r. z okazji Dnia Dziecka kl. 0a oraz 1b wraz z wychowawczyniami: p. Emilią Chmielewską oraz Renatą Wyroślak udały się na pierwszą wspólną, całodzienną wycieczkę do Doliny Charlotty. Podziwialiśmy zoo z Krainą Bajek. Oglądaliśmy niesamowity pokaz nie tylko karmienia, ale umiejętności fok. Okazuje się, że są niezłymi sportowcami . Brały udział w różnych konkurencjach sportowych i wspaniale sobie radziły.Po długim spacerze, z apetytem zjedliśmy pyszny obiad i oddaliśmy się harcom na placu zabaw. Pomimo, że pogoda nas nie rozpieszczała, humory dopisywały. Nasz pobyt zakończyliśmy zakupem pamiątek i wieczorem wróciliśmy do domu. Będziemy miło wspominać ten wyjazd.
- więcej
Wycieczka 8d do Energylandii i Krakowa.
- 22.08.2023 17:29
- Wycieczka od 28.05.2023r - 31.05.2023r. pociągiem
do Energylandii 

i Krakowa, klasy 8 d 
z wychowawcą p. Dorotą Bielską i opiekunem p. Karoliną Stempień, dostarczyła wszystkim niezapomnianych wrażeń. Największe i najszybsze Roller Coastery Hyperion i Zadra były okazją do zmierzenia się ze strachem oraz gwarantowały zabawę na najwyższych obrotach. - więcej
Wycieczka 8b do Czaplinka
- 22.08.2023 17:29
- Z okazji Dnia Dziecka uczniowie klasy 8B wraz z wychowawczynią pojechali pociągiem PKP na wycieczkę do Czaplinka. Dla niektórych uczniów był to pierwszy w życiu przejazd tym środkiem transportu. W Czaplinku młodzież aktywnie spędziła czas w parku linowym. Impreza zakończyła się pieczeniem kiełbasek i pianek na ognisku. Było miło i wesoło.

- więcej
Wycieczka do Doliny Charlotty - IB
- 21.06.2022 21:30
- 3 czerwca 2022r. uczniowie klasy Ib ze swoją wych. Agnieszką Paszkiel wybrali się na pierwszą klasową wycieczkę do Doliny Charlotty. Dzieci zwiedziły tam wspaniałe ZOO z Krainą Bajek. Brały też udział w pokazie karmienia fok oraz miały przejażdżki konne. Słoneczny dzień sprzyjał wesołym grom i zabawom. Wszyscy przywieźli pamiątki oraz niezapomniane wrażenia. Więcej zdjęć w Albumie fotograficznym...
- więcej
Wycieczka klasy 3a na Bunkier
- 08.06.2022 10:00
- 30 maja 2022r. klasa 3a wraz z wych. Alicją Jaroszyńską wybrała się na wycieczkę do jednego z największych Bunkrów Wału Pomorskiego.Skorzystaliśmy z zaproszenia taty jednej z uczennic pana Karola Dalidowicza, niesamowitego pasjonata historii, który oprowadził nas po muzeum militarnym. Mieliśmy okazję zwiedzić wnętrze oraz zapoznać się z zebranymi zbiorami i historią Wału Pomorskiego. Była to niezwykła lekcja historii. Na pewno tam jeszcze wrócimy. Bardzo dziękujemy za zaproszenie. Więcej zdjęć w Albumie fotograficznym.
- więcej