Konkursy
Wyniki konkursu „Wiosna piękna i radosna” .
- 24.06.2026 20:17
- Z radością informujemy o rozstrzygnięciu konkursu „Wiosna piękna i radosna”. Celem konkursu było rozwijanie kreatywności uczniów, uwrażliwienie na piękno budzącej się do życia przyrody oraz zachęcenie do twórczej ekspresji.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom konkursu. Dziękujemy za zaangażowanie, kreatywność i wspaniałe przedstawienie uroków wiosny.
Laureaci konkursu:
* I miejsce - Gabriela Prejbisz
* II miejsce - Lena Fic
* III miejsce - Martyna Flak
Wyróżnienia:
* Fabian Falk
Gratulujemy! - więcej
Konkurs plastyczny dla klas II ,,Majowa łąka,,
- 13.06.2026 19:59
- 20 maja 2026 r. odbył się konkurs plastyczny dla klas II ,,Majowa łąka,,. Wzięło w nim udział po 3 reprezentantów z każdej klasy. Uczniowie wykonali prace, według przygotowanych w domu pomysłów.
Wyniki konkursu:
I m: Kosma Budnicki 2c, Krzyś Adamczyk 2a, Hania Zygadło 2b
II m: Basia Wołoszkiewicz 2b, Ala Pustelnik 2e
III m: Marta Ludka 2a
Wszystkim uczniom gratulujemy. Nagrody zostaną wręczone na apelu podsumowującym II sem. - więcej
Konkurs wiedzy o Polsce „Polska od A do Z”.
- 05.06.2026 11:18
- Uczniowie klas trzecich wzięli udział w szkolnym konkursie wiedzy o Polsce „Polska od A do Z”. Jego celem było sprawdzenie wiadomości o naszym kraju oraz rozwijanie zainteresowań związanych z historią, geografią i kulturą Polski.
Podczas quizu uczestnicy odpowiadali na pytania dotyczące symboli narodowych, ważnych miejsc, znanych postaci oraz ciekawostek związanych z naszą ojczyzną. Konkurs był doskonałą okazją do nauki poprzez zabawę i poszerzania wiedzy w przyjaznej atmosferze.
Wszyscy uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem i świetnie poradzili sobie z przygotowanymi zadaniami.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a szczególne brawa kierujemy do zwycięzców!

Pierwsze miejsce: Leonard Budnicki - 3b
Jan Zakrzewski 3c
Zuzia Jankowska 3b
Blanka Rafał 3c
Antoni Kisiel 3c
Gratulacje!
- więcej
Szkolny Konkurs Plastyczny Klas I „Wielkanocne jajo”.
- 12.04.2026 11:50
- W kwietniu 2026 odbył się Szkolny Konkurs Plastyczny Klas I „Wielkanocne jajo”. Dzieci wykonały piękne prace przestrzenne, dowolną techniką. Zachwycało bogactwo materiałów i kreatywność uczestników. Niezwykłe dzieła były ozdobą holu.
- więcej
Konkurs na „Ozdobę Wielkanocną” 🐣w klasach trzecich.
- 01.04.2026 16:52
- W klasach 3 odbył się konkurs na „Ozdobę Wielkanocną”
, w którym uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością, wykorzystując rolki od papieru toaletowego oraz wytłaczanki po jajkach.
Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie-
każda praca była wyjątkowa!
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom 
1. Barbara Woźnicka (3b)
2. Amelia Soczek (3b)
3. Bartosz Szczepaniuk (3a)
Wyróżnienia:
Tomasz Sikora (3c)
Klara Stelmaszyńska (3b)
Kajetan Jachowicz (3a)
Maja Milke (3a)
Brawo dla wszystkich uczestników!

Wychowawcy klas trzecich
- więcej