Z radością informujemy o rozstrzygnięciu konkursu „Wiosna piękna i radosna”. Celem konkursu było rozwijanie kreatywności uczniów, uwrażliwienie na piękno budzącej się do życia przyrody oraz zachęcenie do twórczej ekspresji.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom konkursu. Dziękujemy za zaangażowanie, kreatywność i wspaniałe przedstawienie uroków wiosny.
Laureaci konkursu:
* I miejsce - Gabriela Prejbisz
* II miejsce - Lena Fic
* III miejsce - Martyna Flak
Wyróżnienia:
* Fabian Falk
Gratulujemy!