Konkursy
Konkurs plastyczny dla klas II ,,Majowa łąka,,
- 13.06.2026 19:59
- 20 maja 2026 r. odbył się konkurs plastyczny dla klas II ,,Majowa łąka,,. Wzięło w nim udział po 3 reprezentantów z każdej klasy. Uczniowie wykonali prace, według przygotowanych w domu pomysłów.
Wyniki konkursu:
I m: Kosma Budnicki 2c, Krzyś Adamczyk 2a, Hania Zygadło 2b
II m: Basia Wołoszkiewicz 2b, Ala Pustelnik 2e
III m: Marta Ludka 2a
Wszystkim uczniom gratulujemy. Nagrody zostaną wręczone na apelu podsumowującym II sem. - Wróć do listy artykułów
Ostatnie artykuły