• Imprezy szkolne klas 0 - 3

• Bal przebierańców w 2b

• 28.02.2023 11:07
          • W ostatnim dniu nauki przed feriami w klasie 2b odbył się bal przebierańców. Uczniowie wesoło bawili się przy muzyce. Były konkursy, kotylionowy taniec, słodki poczęstunek oraz wybór Króla i Królowej balu. To było wspaniałe zakończenie I sem. 🥳🥳🥳
          • Dzień Babci i Dziadka w grupie 0a

• 24.01.2023 12:12
          • Babcia i Dziadziuś to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. W dniu 20.01.2023 r. Dzień Babci i Dziadka obchodziliśmy w naszej grupie przedszkolnej bardzo uroczyście. Przedszkolaki z grupy 0a uczciły to święto występem artystycznym recytując wiersze, śpiewając piosenki. Pamiętały, by podziękować za opiekę, cierpliwość i czas, jaki poświęcają im ukochana Babcia i Dziadek. Przygotowały także drobne upominki oraz laurki.
          • Mikołajki w 2c

• 08.12.2022 13:28
          • "Święty Mikołaj, to taki Święty, który przynosi dzieciom prezenty".Do naszej klasy 2c też zawitał.
          • Andrzejki w 2c

• 12.12.2022 19:31
          • Uczniowie kl.2C świetnie się bawili podczas klasowych andrzejek. Jak przystało w tym dniu głównym akcentem były wróżby i zabawy andrzejkowe. Był to wyjątkowy dzień pełen radości i śmiechów.🥳🥳🥳🥳🤩🤩
          • ""Pieciopsiaczki" w 2c

• 12.12.2022 19:31
          • "Pieciopsiaczki" 🐶🐶🐶🐶🐕 to lektura ,która była inspiracją do wykonania zespołowych prac plastycznych przez uczniów kl.2C. A to nasze prace 🤗
          • Dzień Dyni w 2c

• 12.12.2022 19:32
          • Klasa 2C obchodziła "Dzień dyni" 🍊🍊🍊Oprócz zabaw zwinnosciowych i plastycznych z użyciem dyń obserwowaliśmy eksperyment - reakcję jaka zachodziła podczas połączenia sody z wodą i octem.Nie brakowało innych pomysłów i zabaw z dynią. Dzień zakończyliśmy słodkim poczęstunkiem🤗😊😊.
          • Mikołajki w 2a.

• 06.12.2022 11:31
          • 6 grudnia-jak dobrze wiecie, Święty Mikołaj chodzi po świecie. Dźwiga swój worek niezmordowanie I każde dziecko prezent dostanie. Mikołajki w 2a.
          • Andrzejki w oddziale przedszkolnym.

• 02.12.2022 13:22
          • W środę 30.11 nasze przedszkolaki przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych oraz wzięły udział we wspólnej zabawie tanecznej. W przedszkolu panowała bardzo radosna atmosfera.heartsmileyheartsmileyheart