W świetlicy szkolnej w ramach realizacji innowacji pedagogicznej „Zabawy przez pokolenia – zabawy dawniej i dziś”odbyły się zajęcia poświęcone współczesnym formom zabawy. Uczniowie uczestniczyli w zabawie tanecznej przy tablicy interaktywnej, naśladując wyświetlane ruchy i układy taneczne.
Taniec przy tablicy interaktywnej dostarczył dzieciom wiele radości, a jednocześnie rozwijał koordynację ruchową, poczucie rytmu oraz umiejętność współpracy w grupie. Była to doskonała okazja do aktywnego spędzania czasu i poznania jednej z popularnych form współczesnej zabawy.